Banka taşımacılığı adı altında verdiğimiz hizmet ise tıpkı ev eşyalarınızın taşınma sürecinde olduğu gibi bir titizlik ve ciddiyet gerektirir. Vermeyi taahhüt ettiği hizmetin bilinç ve sorumluluğunda olan Akpınar nakliyat , ev taşımacılığında uyguladığı tüm süreç ve hizmeti ofis taşınmalarında da vermektedir.

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.

taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Akpınar Nakliyatın temsilcisi ile muhatap olunur Bilgisayar ve buna benzer malzemeler avrupadan ithal kraft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır. Akpınar Nakliyat firması gelecek zamandaki olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka Akpınar Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

banka-tasimaciligi

banka-tasimaciligi2